PRIMO MINUTO wcześniej kupujesz = taniej podróżujesz!

Lato 2014 już w sprzedaży! Nie czekaj do ostatniej chwili, zarezerwuj swoje wymarzone wakacje już dziś i skorzystaj z wysokich rabatów i licznych korzyści!


1. Promocja trwa od 18.11.2013 r. do 15.12.2013 r.

2. Promocja obejmuje wszystkie oferty z katalogu Lato 2014 i nie łączy się z innymi promocjami.

3. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.

4. Zasady Primo Minuto:

4.1 Atrakcyjne ceny dla dzieci w wybranych hotelach przy dwóch osobach pełnopłatnych - już od 599 PLN. Cena nie zawiera obowiązkowego ubezpieczenia: 30 PLN/tydz. i 60 PLN/2 tyg.

4.2 Rabat do 28% na wycieczki z katalogu Lato 2014, dla Klientów posiadających Kartę Stałego Klienta - dodatkowe 2% (w sumie rabat do 30%). Powyżej podano maksymalne obowiązujące rabaty. Rabaty mogą różnić się dla poszczególnych kierunków lub hoteli. Informacja o aktualnych cenach w biurach podróży i na www.eximtours.pl

4.3 Gratis ubezpieczenie następstw chorób przewlekłych

4.4 Gwarancja Niezmienności Ceny – gwarantujemy Państwu utrzymanie do dnia wyjazdu ceny z dnia zakupu oferty. Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, paliwowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.

4.5 Gwarancja Najniższej Ceny – w trakcie Primo Minuto (do 15.12.2013 r.) gwarantujemy najniższą cenę wybranej przez Państwa oferty. Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach oferty Primo Minuto, z przyjemnością oddamy różnicę. Gwarancja Najniższej Ceny nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute, Super Last Minute i inne oferty specjalne. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji, jak gwarancja niezmienności ceny itp.

4.6 Gwarancja jednorazowej, bezpłatnej zmiany składników rezerwacji do 31.01.2014 r. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę z katalogu Lato 2014. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym).

4.7 Dla pierwszych 200 Klientów 50% zniżki na parkingi zarezerwowane przez stronę www.eximtours.lotnisko-parkingi.pl, a dla kolejnych Klientów zniżka w wysokości 20% (nie dotyczy parkingu w Katowicach i parkingu P7 w Warszawie).

5. Promocja nie dotyczy ofert grupowych. W przypadku ofert grupowych cena ustalana jest odrębnie i może być wyższa. Powyżej wymienione gwarancje nie dotyczą zamówień grupowych.

6. Integralną częścią warunków Primo Minuto są ogólne warunki uczestnictwa, z wyłączeniem rozdziału VI. pkt. 2, 7 i 9 OWU.